Який обігрівач найкращий та найекономніший?

 

З приходом холодів ми всі шукаємо чим швидко обігріти приміщення. Асортимент опалювальної техніки зараз  дуже різноманітний і це ускладнює вибір при покупці. Виникають питання, який обігрівач найкращий та найекономніший? Що краще придбати щоб взимку було тепло і при цьому не дуже дорого.


Щоб ви мали змогу зробити правильний вибір, розглянемо детально всі переваги і недоліки обігрівачів і визначимо якій обігрівач краще та економніше.

 

 

Які бувають обігрівачі

  • Масляні радіатори
  • Електричні конвектори
  • Керамічні обігрівачі
  • Обігрівачі типу “UFO”
  • Тепловентилятори
  • Теплові повітряні завіси

 

Масляні радіатори

Масляні радіатори – найпоширеніші прилади вже довгий термін. Їх застосовують у комерційній нерухомості, а також у квартирах та заміських будинках. Теплоакумулюючим паливом є мінеральне масло, яка знаходиться всередині обігрівача. Гріє масляний обігрівач швидко. Також плюсом є простота експлуатації, тому що його можна легко переміщати по приміщенню. стандартній комплектації вони йдуть на спеціальних колесиках. Для швидкого обігріву приміщення масляний радіатор можно вважати найкращім.

Потужність обігрівача, 1.5 – 2.5 кВт, призводить до значного споживання електроенергії. Ще один недолік  в самій роботі прилада. Температура кипіння масла дуже велика, 95°С.Працюючи на обігрів це обладнання спалює кисень і стає важко дихати. Тому назвати ці прилади найкращими та найекономічними  обігрівачами  ми не можемо.

самые экономные обогреватели

 

Електричні конвектори

Електричні конвектори можуть використовуватись як основне джерело опалення для приміщення. Плюс електричних конвекторів є невелика вага, що дозволяє легко переміщати його. Завдяки легкості встановлення , ви зможете змонтувати його самостійно. Хочемо відзначити і тиху роботу даного обладнання. За рахунок безшумності конвектор можна встановлювати в кімнатах для відпочинку.

Мінусами цих опалювальних приладів є велика витрата електроенергії , що негативно вплине на ваш бюджет. Також при прогріванні приміщення конвектора сушать повітря, тому не рекомендується використання в спальнях і в кімнатах де є діти. Електричні конвектори мають працювати постійно щоб забезпечити комфортний климат  в приміщенні. Тому що після відключення вони швидко остигають і це приводить до різкого зниження температури повітря і знову стає холодно.

самые экономные обогреватели

 

Керамічні обігрівачі

Керамічні обігрівачі це різновид опалювальних приладів, які працюють за принципом інфрачервоного обігріву. Вони не гріють повітря, а спочатку прогрівають тверді предмети, а далі тепло передається на все приміщення. Також це обладнання дуже енергоефективне. Завдяки вбудованому керамічному теплонакопичувачу, прилад видає тепло протягом 40 хвилин після вимкнення живлення. Наприклад щоб обігріти кімнату 15 м.кв протягом 24 годин обігрівач підходящий за потужністю працює всього 10-12 годин. Також додатковою перевагою є відсутність циркуляції повітря та пилу в приміщенні. Простий монтаж є плюсом цих керамічних обігрівачів. Ви можете встановити його самостійно, не вдаючись до допомоги фахівця і відповідно заощаджуючи ваші гроші.

Недоліків керамічні обігрівачі не мають. Такій обігрівач є найкращім та найекономнішим для різних приміщень. Неякісний обігрів за допомогою цих приладів може бути, тільки у разі погано утепленного приміщення. Про то як зробити якісну теплоізоляцію є окрема статя.

самые экономные обогреватели

Обігрівачі УФО

Обігрівачі УФО – це ідеальний варіант для літньої тераси кафе, ресторану або офісу. Вони забезпечують частковий  м’якій обігрів, прогріваючі не саме повітря, а тверді предмети, рівномірно розподіляючи тепло.

Це економічне обладнання. Моделі потужністю від 1500-1800 Вт за 7 годин роботи споживає 15 кВт електрики.

Працюють УФО бесшумно. З мінусів це недовговічність, тому що за статистикою ці обігрівачі нерідко виходять з ладу. У використанні вони не зовсім безпечні, є ризик отримати опік через високу температуру робочої поверхні.

самые экономные обогреватели

Тепловентилятори

Тепловентилятори використовуються як додаткове джерело обігріву приміщення. Середня потужність обладнання 2 – 2.5 кВт

Якщо говорити про позитивні сторони тепловентиляторів, то це простота використання. Через невеликі розміри, їх легко транспортувати та переносити з одного приміщення до іншого. Завдяки цьому критерю тепловентилятор вважають найкращим обігрівачем.

З недоліків у тепловентиляторів: високий рівень шуму при роботі і невеликий термін експлуатації. Якщо під час роботи тепловентилятора потрапляє пил на нагрівальні спіралі, може виникнути неприємних запах. Таке обладнання є пожежонебезпечним, бо при перекиданні може початися замикання та пожежа. Зараз присутні на ринку моделі які вимикаються  при некоректній роботі, але все одно небезпечно залишати обігрівач без нагляду.

самые экономные обогреватели

Теплові повітряні завіси

Теплові повітряні завіси це тепловентилятори, які створюють потужний потік теплого повітря і перешкоджають попаданню холодного повітря в приміщення. Найчастіше застосовуються на вході в офісні будівлі або в магазини. Перевагою теплових завіс є запобігання протягам і перешкоджають попаданню пилу і бруду до приміщення. З мінусів це висока вартість обладнання та високе споживання електроенергії. Також такий вид опалювального обладнання має вузьку спрямованість і часто не використовується для житлових приміщень.

самые экономные обогреватели

 

 

І все ж такі, який обігрівач найкращий та найекономніший? Розглянемо на показниках в таблиці.

 

На кімнату площею 15 м.кв.Масляний радіаторЕлектричний конвекторUDEN-S керамічний обігрівачДуйкаТеплова завісаUFO
Споживання на годину (кВт)1.5-2.51.5-2.00.72.03.01,5-3.0
Вартість приладудо 3000грн до 4000грн до 5000грн до 1000грн до 9000грн до 7000грн
Споживання за добу (кВт) від 30від 30від 8від 30від 45від 30
Споживання за місяць (кВт)від 900від 900від 240від 900від 1300від 900
Витрати коштів на добу* 2,64грн/кВтвід 79,2 грнвід 79,2 грнвід 21,1 грнвід 79,2 грнвід 119 грнвід 79,2 грн
Витрати коштів на місяць* 2,64грн/кВтвід 2376 грнвід 2376 грнвід 634 грнвід 2376 грнвід 3570 грнвід 2376 грн
Час остигання після відключення живленнядо 20 хвилиндо 15 хвилиндо 50 хвилин (кераміка в середині довго тримає тепло)не нагріваєтьсяне нагріваєтьсяне нагрівається
Екологічністьдуже сушить повітря, спалює кисеньсушить повітря, створюють циркуляцію пилуне сушить повітря, не спалює кисеньсушить повітря, створюють циркуляцію пилусушить повітря, створюють циркуляцію пилуне сушить
Термін експлуатаціїдо 10 роківдо 7 роківдо 25 роківдо 5 роківдо 15 років10 років
Гарантія від виробникадо 3 роківдо 3 років5 років (обмінна)до 6 міс.до 3 роківдо 3 років

НАЙКРАЩІ ТА НАЙЕКОНОМНІШІ ОБІГРІВАЧІ

UDEN-1000

Обігрівач UDEN-1000 universal найпотужніша модель на сьогоднішній день. Використовуються для великих приміщень з високими стелями, в якості основного джерела опалення.

UDEN-700

Обігрівач UDEN-700 universal підходить для більшості жилих кімнат, віталень, спалень, кабінетів або окремих ділянок великих приміщень. Ви отримуєте екологічний та економний обігрівач із мінімальним споживанням електрики.

UDEN-500

Обігрівач UDEN-500 universal оптимальний варіант для невеликих жилих приміщень. Доцільно буде встановити два таких обігрівачі в різних частинах кімнати, замість одного потужнішого.

UDEN-S компанія для Вас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Закрити Мій кошик
Закрити Список бажань
Нещодавно переглянуті Закрити
Закрити

Закрити
Navigation
Категорії