Наша історія

Компанія виробник металокерамічних обігрівачів UDEN-S вітає Вас.

Ми довели, що в Україні можливо робити якісні опалювальні системи які допомагають заощаджувати кожному!

В основу наших виробів входять лише екологічно чисті матеріали та використовуються сучасні технології під час виробництва.

На усі вироби діє повна обмінна гарантія 5 років, тому Ви завжди можете бути впевнені у довговічності та надійності продукції UDEN-S.

При виробництві працює великий штат співробітників, які щодня працюють для того, щоб вам було тепло. А професійні художники не покладаючи рук малюють картини, які своєю вишуканістю гріють вас і ваші очі. .

Особлива увага приділяється тестуванню продукції та постійному контролю при виробництві, яке гарантує збереження всіх заявлених показників продукції.

Всі вироблені нами товари мають необхідні сертифікати та гігієнвисновки які дозволяють використовувати їх для жилих приміщень.

Найпопулярніші питання

Обігрівачі UDEN-S схвалені МОЗ України для встановлення у дошкільних, шкільних, лікувальних закладах та ідеально підходять для обігріву приміщень, де людина перебуває тривалий час.

Довгохвильове низькотемпературне променисте тепло абсолютно нешкідливе, довжина хвилі наближена до випромінювання людського тіла, тому тепло сприймається легко та комфортно.

Саме опалювальне обладнання виготовлене виключно з екологічно чистих природних матеріалів, воно не висушує повітря, не виділяє продуктів горіння та водяної пари, не створює у приміщенні протягів та циркуляції пилу, усуває вогкість та запобігає появі плісняви.

Керамічні панелі UDEN-S – це інноваційна розробка, вони об’єднують у собі два принципи обігріву: конвекційне тепло, яке прогріває повітря та створює тепловий бар’єр поблизу вікон, а також безпечне інфрачервоне тепло з оптимальною спектральною характеристикою, спрямоване на прогрів інтер’єру та забезпечує максимальну економічність. Наші панелі створюють винятковий тепловий комфорт. За рахунок об’єднання двох принципів обігріву, у приміщенні створюється якісний тепловий обмін, рівномірно прогріваються предмети в кімнаті, стіни та повітря. За рахунок цього панелі до 70% економніші за будь-які інші види опалення, а також набагато безпечніше і зручніше в експлуатації.

Встановлення такої системи опалення можна зробити самостійно. Система не потребує сервісного обслуговування, не потрібні радіатори, труби, котли, складний і дорогий монтаж, перепланування, спеціальні дозволи, погодження. Більшість панелей можна доукомплектувати ніжками та не обов’язково монтувати на стіну, хоча ми передбачили чотири отвори для монтажу. Для ввімкнення достатньо просто вставити в розетку. Завдяки кімнатному терморегулятору у кожній кімнаті виставляється індивідуальний комфортний температурний режим.

У металокерамічних обігрівачах це керамічна плита з нагрівальним елементом, який «ховається» в ній шляхом напівсухого пресування під високим тиском. Завдяки цьому ми отримуємо більш рівномірний розподіл тепла на поверхні та відмінні фізичні властивості: високу міцність, електроізоляцію, пожежну безпеку, дуже низьке вологопоглинання, чітку форму та естетичний вигляд (товщина обігрівача всього 14 мм).

Зверху панель захищає металевий корпус.

Система пожежобезпечна (є висновок ГДПБ МНС України), її можна надовго залишати без нагляду.

Інфрачервоне тепло абсолютно нешкідливе, обладнання сертифіковане та рекомендоване МОЗ України для дитячих, дошкільних та лікувальних закладів.

Гарантія виробника – 5 років, ресурс безперервної експлуатації – 25 років – ви не викинете на звалище обігрівачі після одного-двох опалювальних сезонів.

Обігрівачі UDEN-S досить лояльні до перепадів напруги. Але слід пам’ятати, що такі перепади впливають на ефективність роботи системи.

Якщо напруга надто низька – система опалення, щоб забезпечити необхідну температуру в приміщенні, буде довше працювати. А якщо надто висока — поверхня сильніше нагріватиметься. Жоден, ні другий варіант не є ідеальною картиною.

Щоб уникнути цієї проблеми, будь ласка, ставте спеціаліста, який встановлює систему опалення, до відома щодо наявності такого фактора заздалегідь.

У кожному окремому випадку наші інженери можуть надати відповідні рекомендації.

Металокерамічні панелі UDEN-S починають випромінювати тепло вже через 5 хвилин після включення, а завдяки теплонакопичувачу остигають протягом 1,5 години, обігріваючи приміщення без витрат електроенергії!

Ми займаємось виробництвом та монтажем опалювальних систем з 2008 року. Цей досвід ми вкладаємо в нашу продукцію, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволені співпрацею.

Гарантійний термін на обігрівачі UDEN-S – 5 років з моменту продажу. Протягом гарантійного терміну ремонт чи заміна устаткування виконується з допомогою підприємства-виробника.

Ви відчутно (в 1,5-2 рази) заощадите на установці опалення, т.к. немає витрат на котел, теплоносій, щорічне дороге обслуговування. Також будете приємно здивовані цінами, адже вони при низці переваг на 10% нижчі, ніж у конкурентів із аналогічною продукцією.

Спочатку потрібна розрахункова потужність системи опалення UDEN-S в 1,5-2 рази менша, ніж конвекційної. Вся система в середньому працює лише 5-7 годин на добу.

В експлуатації обігрівачі UDEN-S економічніші за інші системи опалення до 60%.

 

Застосування терморегуляторів, програматорів та інших подібних пристроїв дозволяє автоматично задавати та підтримувати потрібну температуру у кожній кімнаті приміщення протягом усього опалювального сезону. А також автоматизувати роботу всієї системи опалення або її окремих елементів, тобто. не потрібен обслуговуючий персонал. Це дуже зручно, коли потрібно знизити температуру за тривалої відсутності людей у ​​приміщенні.

Також регулюючі пристрої є одним із факторів, який при правильних розрахунках потужності системи забезпечує тривалість роботи опалення не більше 5-7 годин на добу або її експлуатацію лише у певний час, за рахунок чого досягається значна економія електроенергії.

Робочі години

Понеділок:10:00-18:00
Вівторок:10:00-18:00
Середа:10:00-18:00
Четвер:10:00-18:00
П’ятниця:10:00-18:00
Субота:10:00-17:00
Неділя:вихідний

Кар'єра

Якщо вас цікавить співпраця, напишіть нам листа на нашу електронну пошту: [email protected]

Закрити Мій кошик
Закрити Список бажань
Нещодавно переглянуті Закрити
Закрити

Закрити
Navigation
Категорії