МОНТАЖ ОБІГРІВАЧІВ UDEN-S

Усі наші обігрівачі можна встановити трьома способами.

Перший спосіб, це за допомогою ніжок встановити вертикально на підлозі. Для цього способу встановлення немає потреби замовляти монтаж від наших майстрів. Все дуже просто, ви встановлюєте ніжки на підлозі на достатній відстані, а після зверху вниз вставляєте в них обігрівач. Це може зробити одна людина, але вдвох буде зручніше.

установка обогревателя на ножки

 

Другий спосіб – це встановлення на стіну з підключенням обігрівача до розетки. Тут ви можете зробити отвори у стіні самостійно за допомогою дриля. На пакуванні обігрівача надруковано спеціальну карту для визначення місць під свердління. Бажано щоб ці дії робила людина, яка розуміється на цьому і має досвід у свердлінні та використанні викруток.

установка обогревателя на стену

 

 

Третій спосіб – це прихований монтаж із підключенням кількох обігрівачів або терморегуляторів. При такій установці обігрівачі будуть естетично виглядати, а всі дроти будуть ховатися в декоративний короб або під плінтус. Наші фахівці легко зможуть виконати такий монтаж. Вам необхідно про це повідомити менеджера під час замовлення обігрівача і він прорахує повну вартість таких робіт.

 

установка теплого плинтуса

монтаж теплого плінтуса

встановлення обігрівачів

 

Для більшості клієнтів монтаж обігрівачів не становить жодної складності і виконується самостійно. Але якщо ви боїтеся зіпсувати обладнання або зробити щось не так, як потрібно, краще замовте цю послугу разом з покупкою обігрівачів.

НАЙПОПУЛЯРНІШІ МОДЕЛІ ОБІГРІВАЧІВ UDEN-S

Обігрівач UDEN-1000 universal найпотужніша модель на сьогоднішній день. Використовуються для великих приміщень з високими стелями, в якості основного джерела опалення.

UDEN-1000 universal

Обігрівач UDEN-700 universal підходить для більшості жилих кімнат, віталень, спалень, кабінетів або окремих ділянок великих приміщень. Ви отримуєте екологічний та економний обігрівач із мінімальним споживанням електрики. 

 

UDEN-700 universal

Обігрівач UDEN-500 universal оптимальний варіант для невеликих жилих приміщень. Доцільно буде встановити два таких обігрівачі в різних частинах кімнати, замість одного потужнішого.

UDEN-500 universal

 

Закрити Мій кошик
Закрити Список бажань
Нещодавно переглянуті Закрити
Закрити

Закрити
Navigation
Категорії